Τρίτη 22 Οκτωβρίου 2013

Ανατροπή και ξανά «εφτάρα» τα Τζούνιορ!

Τις εντυπωσιακές τους εμφανίσεις στο πρωτάθλημα της ΕΠΣΑΝΑ συνέχισαν τα Juniors του Παλληνιακού, καθώς για ακόμα μία αγωνιστική έριξαν επτά γκολ και πανηγύρισαν την τρίτη σερί νίκη τους!

Συγκεκριμένα, μετά το 7-0 της προηγούμενης εβδομάδας στην έδρα του Διόνυσου, αυτή την φορά είχαμε το 7-2 εντός έδρας με τη Μάχη Μαραθώνος!

Μάλιστα, τα «αστεράκια» της Παλλήνης μπήκαν κάπως χαλαρά στο ματς, με αποτέλεσμα στο ημίχρονο να χάνουν με 2-1. Στην επανάληψη όμως βελτιώθηκαν, ανέβασαν στροφές και πετυχαίνοντας έξι τέρματα χωρίς να δεχθούν κανένα, πήραν τελικά τη νίκη με 7-2!

Τα γκολ: 2 ο Κύτταρης, 1 ο Παλαμάρης, τρία ο Χρήστος Καραμπιέτ και ένα Αδαμόπουλος Μάριος.

Έπαιξαν οι Λουκάς, Άρης Καραμπίνης, Στέργιος Καραμπιέτ, Λέκκας,  Ανδρέας Βασιλακόπουλος, Θωμάς Ρίζος, Καραμπιέτ Χρήστος, Παλαμάρης, Αδαμόπουλος Μάριος και Χαζίζι.

Επίσης αγωνίστηκαν οι: Μάριος Αδαμόπουλος, Κύτταρης, Ντελής, Μαμαλίγκας, Ανδρέας Παναγιωτόπουλος, Παναγιώτης Ρίζος, Ρετσινάς Νίκος, Δεμέναγκας